Megoldatlan

Kiszáradt fa

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.30.

XI.ker.Önkormányzat válasza:
„ megjelölt fa nem közterületen, hanem magánterületen áll,”

-----

Ki száradt fa

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Andor u. 2

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    magánterület
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Ki száradt fa"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.30. XI.ker.Önkormányzat válasza: „ megjelölt fa nem közterületen, hanem magánterületen áll,” ----- Ki száradt fa"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük 8096 számú bejelentését, melyben felhívta figyelmünket a Budapest XI. kerület, Andor utca 2. szám alatti kiszáradt fára.
    Tájékoztatom, hogy a megjelölt f
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük, hogy észrevételével segíti a munkánkat. Bejelentését nyilvántartásba vettük, és megvizsgáljuk.
    Tisztelettel, Zöldfelületi Csoport
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Toklász van a kutyafuttatóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kelenföld (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére