Válaszra vár

Veszélyes öntöző rendszer

Markusovszky téri játszótéren az öntöző rendszer ezer éve nem működik, viszont a gyerekek bukdácsolnak benne, horzsolásokat okoz. Életveszélyes is néhány kiálló rész.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kutyafuttató - Markusovszky tér

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy a IX. ker. Markusovszky tér veszélyes öntöző rendszerre vonatkozó bejelentését, továbbítottuk az Önkormányzat közterületeit kezelő FESZOFE Nonprofit Kft.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Kovács Anett bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Ferenc tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lódarázsfészek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Holló Attila
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Távíró utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére