Megoldott

Kiégett lámpa

A XIX. Ker. Jókai utcán a József Attila utca kereszteződésénél van a lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Jókai u. 52

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Farkas József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Közvilágítás nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Viola utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Zipernovszky Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére