Válaszra vár

Hiányzó kopóréteg

Anonim Járókelő

Hiányzik a kopóréteg.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sasadi út 44

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Sérült keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bertalan Lajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Egry József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére