Megoldott

Sérült fedlap

Tisztelt Invitech!
A Dezső utca - Derék utca sarkán a képen látható Pantel feliratú fedlapból hiányzik egy nagy darab.
Kérem lehetőségük szerint cserélni!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Dezső u. 12

Hozzászólások

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Képes, köszönöm!
  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Szabó Gábor - Invitechverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    Köszönettel vettük bejelentését.
    A megjelölt helyszínen található akna javításra, fed lap cserére került.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Invitech

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Billegő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Invitech
    Naphegy tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült Novotron fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Jagelló út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Süveg utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére