Megoldott

Porladó aknafedelek

A Szent Imre herceg utca 11. sarkán lévő aknafedelek erősen porladt állapotban vannak.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Szent Imre herceg u. 11

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Felesleges és pocsék telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Topánka utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Sérült aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nagysándor József utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Szétporladt aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nagysándor József utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére