Megoldott

Lehulló faág

Anonim Járókelő

Tisztelt Cím!

A Szentendrei úti parkolóban egy fáról letört két nagyobb faág. Szeretném kérni ezek elszállítását.

Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 13

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a leszakadt ágakat elszállították.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/146489/lehullo-faag/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa tuskó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Gazos szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lépcsőre rálógó ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Serfőző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére