Megoldásra vár

Roncsauto

Elhagyott jármű közterületen.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Szabad május tér 1

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésére válaszul tájékoztatjuk, hogy Rákosmente Önkormányzatának közterület-felügyelete helyszíni ellenőrzést tartott a bejelentésben szereplő helyszínen. A tárgyi gépjármű...
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gépkocsi lejárt műszakival

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ruby Tamás
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    itt hagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Flamingó köz (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére