Megoldásra vár

Vihár utáni zöldhulladék

Az egyik óriás vihar után összegyűjtött zöld hulladék hónapok óta áll egy kupacban.
A HÉV megálló miatt itt rendszeresen parkolnának autók, de emiatt nem lehet.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Pirosrózsa u. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük az észrevételt. Szállításra továbbítjuk a Kerületgazda Szolgáltató szervezetnek.
    KKVI
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Doma Zdenka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Madárbarát medence javaslata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Összefogás sétány (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó kapuretesz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Olga utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére