Megoldásra vár

Kátyú

Kérem végezzék el az útburkolat javítását! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Juhász Gyula u. 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! Tájékoztatjuk, hogy a Juhász Gyula utca érintett szakaszán található úthibák javítását az önkormányzat szerződött partnerétől megrendeltük. A megvalósulásig türelmet kérünk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kiskorona utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vízmosás a Saroglya utcában.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lévai Hanna
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Saroglya utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gigantikus kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére