Válaszra vár

Szakadt magyar zászló

Magyar általános iskolán, szakadt ,rongyos magyar zászló lengedezik ! Senkinek sem facsarodik össze a szíve ?

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ernő u. 20

Hozzászólások

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Dél-Pesti Tankerületi Központ

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Galambosné Földes Zsuzsánna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Teljesen lekopott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Reiner Frigyes park (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére