Megoldott

A tűzcsapról leesett a sapka

A tűzcsapról leesett a sapka! Megkèrnèm az illetékest hogy gondoskodjon a visszahelyezéséről! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent István krt. 6

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 146236 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XIII
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Visszajelzés alapján megoldott. Köszönjük!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszahelyezve.
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Tordai Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányos burkolati jelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Csille utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Itt hagyott oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére