Válaszra vár

Robogó

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelők!

Kb 3 hete parkol egy robogó az 1. Attila út 127. előtt amivel nehezíti a közlekedést a zebra környéken.

Kérem jutassák el az információt az illetékeseknek.

Köszönöm
Üdvözlettel
Hka Noémi

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Attila út 127

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    1 + 5 kátyú a szegélynél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hunyadi János út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    F2XR+58 (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Sérült járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Batthyány tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére