Megoldott

Fa körüli póznák

Nem kellenek mar a fanak a tamasztekok, viszont a szalag sem oldotta meg a dolesuket.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Báthory utca 4

Hozzászólások

  • I. Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján.
  • Szűcs-Zágoni Bella hozzászólt a bejelentéshez.

    De jót nevettem ezen, nemrég lett egy csomó új biciklitámasz itt az Aldinál. :D Köszönöm a többit elbontását!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A támrudakat elbontottuk, viszont egy darab a helyszínen maradt, mert valaki a kerékpárját hozzábilincselte.

    Üdvözlettel,
    [varosuzemelteto logo_email]
    1051 Budapest, Nádor u. 36.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szétszakad automata locsoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Világítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Olimpia park (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére