Megoldásra vár

Járdára belógó fa

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő!
13. Kerület Esztergomi út a térképen megjelölt szakaszàn a járdára több helyen átlóg (valószínűleg a Csatornàzási művekhez tarozó telekről) több fa akadályozva a járdàn közlekedést!
Köszönöm munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Cserhalom utca

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy 05.31-ig a metszési munkát elvégzik.

    Köszönöm, hogy figyel lakókörnyezetére é
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére