Megoldásra vár

Nem működő klíma

AA-DI-609 rendszámú BKK buszon nem működik a klíma, már most legalább 30 fok az utastérben!!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Erzsébet tér 9

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0021708/2024

    budapest@jarokelo.hu

    JAROKELO-BUDAPEST-00146032

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük a megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a BKV Zrt. állásfoglalása szerin
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Igénytelen tájékoztatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Légkondicionálás hiánya a buszon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Törött pad a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szekeres Judit
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mátyás tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére