Megoldott

Közvilágítás nem müködik

Közvilágítás nem müködik, emiatt nagyon sötét az útszakasz.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ildikó u. 22

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társa...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Nyerges János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lépcsővilágítók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Sérült villanyoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére