Válaszra vár

Járdát benövi az erdő

Jelölt helyen (nagykőrösi út / határ út, 54/55-ös buszmegálló és illatos úti kereszteződés, lámpa között) a járda felét elfoglalják a kilógó ágak, bokrok.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Nagykőrösi út / Határ út

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!
    Illetékességből továbbítom az alábbi lakossági (jarokelo.hu) bejelentést, szíves intézkedés céljából.

    Szili Adrián irodavezető megbízásából
    Tisztelettel
    Nagy Ferenc
    Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Nagy Ferenc !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 394306 /2024-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Várostervezési Főosztálya részére.

    Tiszt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Szarka-K. Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes öntöző rendszer

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Anett
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Markusovszky tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Ferenc tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére