Válaszra vár

Itt maradt egy tábla

A bankszékház előtt, elfektetve várakozik egy felesleges tábla

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Fényes Elek u. 8

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a Fényes Elek utcában a II. kerületi Önkormányzat újította fel a parkolási rendhez tartozó útburkolati jeleket.
    Bejelentése alapján jeleztük részükre, hogy kin
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Sopp Csilla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közlekedési lámpa nem látható

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kossuth Lajos utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    Forgalom lassító

    Beküldés ideje:
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Sólyomvölgy utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére