Megerősítésre vár

Megrongált plakátok

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.21.

II. kerület válasza:
„Azért kerülnek ki ezek a táblák, hogy ne legyen vadplakátolás a kerületben.”

-----

A Kacsa utcában több helyen megrongálták a választási plakátokat. Bőven elegendő lenne, ha a kampány- kommunikáció kizárólag az internetes platformokon zajlana, és nem tennék ki a lakosságot ennek a balkáni kampány-kultúrának.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kacsa u. 14b

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    A választások elmúltával közterületen maradt választási plakátok, matricák, párthoz köthető plakáttartó eltávolíttatása, vagy meglévő plakát megrongolása esetén az adott pártnak, közműkezelőnek
    ...
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kacsa utcában több helyen megrongálták a választási plakátokat. Bőven elegendő lenne, ha a kampány- kommunikáció kizárólag az internetes platformokon zajlana, és nem tennék ki a lakosságot ennek a balkáni kampány-kultúrának."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.21. II. kerület válasza: „Azért kerülnek ki ezek a táblák, hog...

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Azért kerülnek ki ezek a táblák, hogy ne legyen vadplakátolás a kerületben.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Riadó utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    iroda előtti szemèt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Riadó utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Eldobált plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére