Megoldásra vár

Illegális szemétlerakás

Valaki odalomtalanított a Rétvége utcába, a Rauch gyár és a lovarda közti szakaszon egy árokba. Ágy, matrac stb.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Rétvége u.

Hozzászólások

  • Strasser Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentés alapján az elszállítást megrendeltük.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Nóra Jelinek bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lerakott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Felsőbabád utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére