Megoldott

Folyik a csap

A Budenz-Kuruclesi játszótéren folyik a csap. Kézzel erősen felhúzva csöpögésre mérséklődik, aztán folyik tovább

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Budenz út 13b

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Még vasárnap elzárták a csapot. A folyás oka az volt, hogy valaki állítgatta a nyomáskapcsolót, amelynek hatására nem volt akkora nyomás a csapban, hogy önműködően elzárodjo...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Kovács Lilián bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Eldugult csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Zerind vezér utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére