Válaszra vár

Gazos járda melletti részekre méhlegelő telepítése

A II. kerület Káplár utcában, a Margit körúthoz közelebbi részen a járda melletti földes rész gazos, elhanyagolt. Szeretnénk kérni méhlegelő (őshonos mézelők, vadvirágok) telepítését. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Káplár u. 10

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Virág A bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett útszegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Ötvös János utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kis Rókus utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járhatatlan járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Tövis utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére