Válaszra vár

Köztéri gaz

Frissítés 2024.06.06.: A bejelentő visszajelzésével továbbítva:

"Üdvözlöm, azóta június 7.lett és sajnos csak nő a fű és a gaz. Pontosítok, Kazal u 65 kis utca végén lévő rétet, a HEV vonala mellett végig északi irányban térdig, derékig érő gáz borítja. A fényképeket a Kazal utcából, annak végéből fényképeztem. Köszönettel."
----
III. kerületben, az Aquincumi rétnek is nevett részen, Kaszásdűlő és Aquincum között a HÉV mellett egy nagy területen nem vágják a gazt egy ideje, jelenleg derékig is ér már. Gyerekek járnak ide játszani, felnőttek kutyát sétáltatni.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kutyafuttató

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "III. kerületben, az Aquincumi rétnek is nevett részen, Kaszásdűlő és Aquincum között a HÉV mellett egy nagy területen nem vágják a gazt egy ideje, jelenleg derékig is ér már. Gyerekek járnak ide játszani, felnőttek kutyát sétáltatni."-ról "Frissítés 2024.06.06.: A bejelentő visszajelzésével továbbítva: "Üd...

  • Lencz Gabriella hozzászólt a bejelentéshez.

    Üdvözlöm, azóta június 7.lett és sajnos csak nő a fű és a gaz. Pontosítok, Kazal u 65 kis utca végén lévő rétet, a HEV vonala mellett végig északi irányban térdig, derékig érő gáz borítja. A fényké...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! Kérjük szíveskedjen pontosítani a helyszínt, mert az Aquincumi rét nagy része fővárosi kezelésű.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Lencz Gabriella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyógyszergyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hatalmas gaz, járhatatlan járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Blanka köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régóta nem láttam működni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Zipernovszky Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére