Megoldásra vár

Szemetes zöldfelület

Anonim Járókelő

A Lövőház utcában a Mammut I. bejáratánál elhelyezett új padok környezete szemetes, a padok rései tele vannak elnyomott cigaretta csikkekkel és egyéb szeméttel. Jó lenne a felújított utcában a Széll Kálmán téri állapotokat megelőzni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Lövőház u. 2-6

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Riadó utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    iroda előtti szemèt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Riadó utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Eldobált plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére