Megoldásra vár

Üres fahely

A ferencvárosi Ferenc téren van egy üres fahely.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferenc tér - Közösségi Park

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00145803 számú bejelentés tartalma azonos a 00121453 számú bejelentéssel, melyre 2024. május 3-án elküldtük válaszunkat.

    Szili Adrián irodavezető megbízásából
    Tisztelettel:
    Lacz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes öntöző rendszer

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Anett
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Markusovszky tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Járdát benövi az erdő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szarka-K. Csaba
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Nagykőrösi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére