Válaszra vár

Kerékpárutat benövő vegetáció

FRISSÍTÉS: 2024.05.16.

XIII.ker.Önkormányzat válasza:
„MÁV kezelésű terület”

-----

"Elvadult tájon gázolok:
Ős, buja földön dudva, muhar."

A XIII. kerületi Dévényi utca Kisgömb utca és Szegedi út közötti szakaszán a kerékpárútra gaz, bokor lóg be, szűkítve a keresztszelvényt. A MÁV-kerítés felőli oldalon szinte minden vegetációt irtani kellene, az utca felől elég lenne a rendszeres nyírás, egyik sem nagy beruházás.

Elég frekventált biciklis útvonal, a nem túl jó minőségű burkolattal együtt így balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dévényi u. 20-22

Hozzászólások

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 145788 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült észrevételt a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Önkormányzata"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását ""Elvadult tájon gázolok: Ős, buja földön dudva, muhar." A XIII. kerületi Dévényi utca Kisgömb utca és Szegedi út közötti szakaszán a kerékpárútra gaz, bokor lóg be, szűkítve a keresztszelvényt. A MÁV-kerítés felőli oldalon szinte minden vegetációt irtani kellene, az utca felől elég lenne a rendszeres nyírás, e...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a megjelölt terület MÁV kezelés alatt áll, a bejelentést továbbították az ille
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Bodnár Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére