Válaszra vár

Burkolathiányok a Szabadkai úton

Anonim Járókelő

Soroksári út - Gubacsi út közötti szakaszon oda-vissza irányban kb 10db 0.5m2-es , kb 5db 1m2-es és 1 db kb 4m2-es (!) burkolat hiány leledzik hónapok óta. Kérjük a szeretve tisztelt IX. kerületi Önkormányzatot ,hogy ha anyagilag lehetséges akkor hengerelt aszfalttal, de ha nem akkor legalább hideganyaggal javítsa ki.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Szabadkai út 3

Hozzászólások

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Útburkolat beszakadás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére