Megoldásra vár

Kátyúk a Vihar utcában

A Vihar utcában több kátyú is várja a betömést. Érdekesség, hogy hetekkel ezelőtt már körbe lettek jelölve neonzölddel, mégsem történt velük semmi.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Vihar u. 31

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! Tájékoztatjuk, hogy a Vihar utca érintett szakaszán található úthibák javítását megrendeltük szerződött partnertől, a megvalósulásig türelmét kérjük!

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vízmosás a Saroglya utcában.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lévai Hanna
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Saroglya utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gigantikus kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Katyu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mizik Sandor
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Tündérliget utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére