Megoldott

Megrongált Telekomos szekrény

Dobozi utca 5 szám alatti megrongált, nyitott szekrény.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Dobozi u. 5

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Viktor Nagy bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére