Megoldott

Jelzőlámpa nem látható a lombtól

Szépvölgyi-Lajos utca sarkán a Duna irányából a kerékpáros jelzőlámpát eltakarja a fa lombja.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szépvölgyi út 4

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió válasza alapján
  • BKM Budapesti Közművek BTI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Munkatársaink a szükséges kertészeti munkákat elvégezték a bejelentett területen.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/145672/jelzolampa-nem-lathato-a-lombtol/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sajó Endre Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közlekedési tükör eltakarva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bimbó út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Védtelen fasor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére