Megoldott

Nincs vilàgítàs!

2024.05.10-èn nem volt világítás a Lisznyai utcában végig

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Lisznyai u. 30

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.

    Amennyiben a hiba újra megismétlődik, akkor összetettebb -feltehetőleg kábelhibával állun
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Weigner Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Bedőlt kandeláber

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ilu István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szent Gellért rakpart (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mechwart lépcsőn nincs közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Mechwart tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére