Megoldott

Szétszórt szemét a macis játszótér mellett

Szétszórt szemet a macis játszótér mellett

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, GXQQ+RC Vuk ösvénye kezdőpont

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pilisi Parkerdőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a bejelentést, a problémát megoldottuk.

    Üdvözlettel: Pilisi Parkerdő Zrt.
  • Pattoghy Kázmér hozzászólt a bejelentéshez.

    Ilyenek ezek a vetési varjak... Lezárt tetejű kuka lenne a megoldás.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Pilisi Parkerdő"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A jelzett terület magánterület, a Magyar Állam tulajdonában lévő erdőterület, amelynek kezelője a Pilisi Parkerdő Zrt.

    Annyi köze van a kerületi Önkormányzatnak a helyszính...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Bujdosó Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő
    GXQQ+RC Vuk ösvénye kezdőpont (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére