Válaszra vár

Balesetveszélyes közműakna

Valamelyik közműszolgáltató aknafedele balesetveszélyes. Bárki beeshet.
Köszönöm a megoldást előre is.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szérűskert u. 2

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Ferenczi Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Dobozból kilóg a vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Viziorgona utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Vizakna fedő elkorrodálódott

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyenes utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vízelvezetés teljes hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére