Megoldott

Faág kidőlése

FRISSÍTÉS: 2024.05.22.

Az ÓBKF válasza:
„Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a BKK hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e szerv részére a további eljárás lefolytatása érdekében”

-----

Bogdáni úti autóbuszvégállomáson hetek óta a járdán fekszik egy nagy faág

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Selyemfonó u. 2

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0022146/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00145495

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalásában arról tájékoztatta Társas...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Bogdáni úti autóbuszvégállomáson hetek óta a járdán fekszik egy nagy faág"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.22. Az ÓBKF válasza: „Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a BKK hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e szerv részére a további eljárás lefolytatása...

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a BKK hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e szerv részére a további eljárás lefolytatása érd...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Keleti aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Keleti pályaudvar M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhanyagolt ültetett fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Ildikó
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelenföld vasútállomás (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A kutyafuttatóból eltűnt a pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Zoltán
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Táncsics Mihály utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére