Megoldott

Megdőlt lámpaoszlop 2.0

FRISSÍTÉS: 2024.06.03.

Bejelentő jelzése + új képeket csatolt:
„Nincs változás”

-----

FRISSÍTÉS 2024.05.10.:

Nincs változás.
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/120083/megdolt-lampaoszlop

---

FRISSÍTÉS 2024.03.01.

Bejelentő hozzászólása:
"Kicsit gáznak érzem, hogy lassan 1 éve nincs megoldva :("

---

FRISSÍTÉS: 2024. 02. 02

Bejelentő hozzászólása:

"Nem világít és meg van dőlve még mindig."

--------------

FRISSÍTÉS: 2023. szeptember 07.
Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.
"Nincsen változás és semmi munkálat nem is látszik."
(Újabb fotó csatolva)

----

FRISSÍTÉS: 2023. április 27.
A BDK válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása folyamatban."

---

Kérem javítsák meg a lámpaoszlopot! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Boglár u. 2

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.05.10.: Nincs változás. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/120083/megdolt-lampaoszlop --- FRISSÍTÉS 2024.03.01. Bejelentő hozzászólása: "Kicsit gáznak érzem, hogy lassan 1 éve nincs megoldva :(" --- FRISSÍTÉS: 2024. 02. 02 Bejelentő hozzászólása: "Nem világít és meg van dőlve még mindig...

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nincs változás
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fekete Árpád
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szőlőkert utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több neon kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére