Megoldott

Sérült villanyoszlop

Feltehetően valaki nekitolatott a villanyoszlopnak, ezért az meghajlott, a vezetékeket fedő ajtó kiesett, a vezetékek hozzáférhetőek. Ez azért különösen veszélyes, mert a villanyoszlop a Sasadi Óvoda székhelye közelében található, minden nap sok gyerek sétál el mellette az oviba jövet-menet.A villanyoszlop a Bali Sándor utcában található.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dayka Gábor u. 4

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a káreseti helyreállítás megtörtént.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelent
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szépen a közbenjárást a Járókelőnek, elkészült az új oszlop.
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.
    Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címet káresetként kezeljük és a hiba kijavítását alvállalkozónk részére átadtuk.
    A javításig megértését és szíves türelmét
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Feltehetően valaki nekitolatott a villanyoszlopnak, ezért az meghajlott, a vezetékeket fedő ajtó kiesett, a vezetékek hozzáférhetőek. Ez azért különösen veszélyes, mert a villanyoszlop a Sasadi Óvoda székhelye közelében található, minden nap sok gyerek sétál el mellette az oviba jövet-menet."-ról "Feltehetően valaki ...

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A villanyoszlop a Bali Sándor utcában található.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Kandeláber ajtó hiányzik 2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kiégett lépcsővilágítók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Móricz Zsigmond körtér M (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére