Válaszra vár

Sérült tábla

A sérült Magyar Zarándokút tábla cseréjét vagy leszerelését kérem.
Köszönöm szépen!
Magyar Zarándokút Egyesület 2030 Érd, Alsó u. 11.
Email: imrerumi@gmail.com; mzarandokut@gmail.com

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Hajó u. 3

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Zarándokút Egyesület

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bajza utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Csúnya oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Reklámtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bujdosó Attila
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Margit Körút (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére