Megoldott

Buszmegálló bódén lemez lifeg

Buszmegálló bódén burkolólemez lifeg, popszegecsek kiesve.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Bajcsy-Zsilinszky Kórház

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0020692/2024

    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00145441

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalásában arr...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Borszasztó állapotú utasváró burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Gergely utca (Sibrik Miklós út) (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos és graffitis utasváró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Rózsaliget (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére