Megoldásra vár

Rendszám nélküli Mazda

Elhagyott Mazda található az Árpád felüljáró újpesti lábánál a vasút mellett.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Árpád út 166

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészetverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Rendészeti Osztály járőrei ellenőrizni fogják a jelzett helyszínt és szabálytalanság észlelése estén megteszik a szükséges intézkedéseket.
    Kérem a továbbiakban, ha szabálytalan...
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott szürke Daewoo Lanos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    István út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Nissan furgon és Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Dugonics utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Tranzit

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Dugonics utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére