Válaszra vár

Kidölt tábla

Ki dölt a ház szám jelölő tábla

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 41/c

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Bálint Baráz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó utcanévtáblák

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Czeglédi Mihály utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elpusztult sün

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Scheffer Zsanett
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Borsó utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Száguldó autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kecskefűz utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére