Válaszra vár

Anna utca elejének fásítása

FRISSÍTÉS: 2024.05.17.

Bejelentő kérdése:
„Nagyon köszönöm a FŐKERT válaszát!
Nem kaptam perszonalizált választ a kérdésemre!
Milyen jövőkép várható az Anna utca ezen (páratlan oldal) szakaszának fásítása kapcsán?”

-----

Tisztelt FŐKERT!

Bizonyos, hogy indokoltan lett kivágva a fa, szakmaiságuk és elkötelezettségük számomra is megkérőjelezhetetlen!

Milyen boldog jövőkép várható az Anna utca ezen szakaszának fásítása kapcsán?

Válaszát előre is nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Anna u 9

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt FŐKERT! Bizonyos, hogy indokoltan lett kivágva a fa, szakmaiságuk és elkötelezettségük számomra is megkérőjelezhetetlen! Milyen boldog jövőkép várható az Anna utca ezen szakaszának fásítása kapcsán? Válaszát előre is nagyon köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.17. Bejelentő kérdése: „Nagyon köszönöm a ...

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönöm a FŐKERT válaszát!
    Nem kaptam perszonalizált választ a kérdésemre!
    Milyen jövőkép várható az Anna utca ezen (páratlan oldal) szakaszának fásítása kapcsán?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy sajnálatosan a fa állapota súlyos mértékben leromlott, ezért voltak kénytelenek munkatársaink kivágni.
    Jogszabályi kötelezettségünknek e
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Gazos, rendezetlen bokrok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Növényzet takarja a táblát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Margó Tivadar utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Növényzet takarja a táblát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Margó Tivadar utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére