Megoldásra vár

Építkezésről visszamaradt betonkupac

Anonim Járókelő

A szendrő utcában (1126. szendrő utca 30 előtt) található egy betonkupac ami az egykori építkezés során folyt ki. Kérjük távolítsák el ugyanis ezen a szakaszon sajnos még járda sincsen így minden arra sétáló, sportoló ember elbotlik benne.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Szendrő u. 30

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    A bejelentést köszönjük. A Szendrő utca útfelújítását több ütemben jelenleg végezzük.
    Ennek keretén belül a Szendrő u. 30. szám előtti javítási munkát is elvégezzük.
    Tisztelettel:
    M
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel megkaptuk bejelentését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési Irodára.

    Üdvözlettel:

    Szabó Krisztina
    Kommunikációs vezető

    Budapest Főváros XII. kerület
    Hegyvidéki Ö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú útrész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tartsay Vilmos utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Alkotás utcában kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére