Megoldott

Sérült aknafedél

A Stefánia út 49. előtt van egy sérült dupla aknafedél.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Stefánia út 49

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Billegő aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Magyar Telekom
    Róna utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Tönkrement fedlapok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére