Megoldott

Fővám téri villamos megálló - közvilágítás és kosz

A Fővám téri villamos megállóban - aluljáróban borzalmas koszos a fenti lámpa test, nagy része nem is működik és roppant kellemetlen, elhagyatott látványt nyújt.

Probléma helyszíne
Budapest Fővám tér M

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban kitakarították, de valamiért több burkolatelem is hiányzik:
  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Kerekes Attila!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szeb...
  • Kerekes Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban már látszik is az eredmény - nagyon köszönöm, szuper hír :)
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0019703/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00145258

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalásában arról tájékoztatta Társas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Kerekes Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiégett LED csíkok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Oszlopok festésének hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Zipernovszky Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére