Megoldott

Illegális hulladéklerakó

A XX. kerületben az SZTK mögötti bódésor egy hulladéklerakóvá alakult át, ideje lenne felszámolni.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, János tér

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kertész László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma néztem és már nincs ott a hulladék. A fotó a másik oldalról a parkolóból készült.
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Varró András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét le rakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szerdahely utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eldobált szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    János tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rohadó eper a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Hosszú utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére