Válaszra vár

VI. kerület, Káldy Gyula 3. előtti úthiba

Anonim Járókelő

Egy kátyút valószínűleg nem megfelelően javítottak, emiatt az útpótlás elvált(?) az úttól és billeg. Bármikor elmegy egy autó az utcában, annak kereke átmegy az említett úthibán és billenéskor 2 koccanó hangot ad. (mint amikor 2 téglát egymáshoz ütnek). Gondolom az autóknak sem tesz túl jó, meg hosszú távon kikopik majd az út is jobban. Itt lakóként pedig elég zavaró, hogy napi 300-400x hallom ezt a hangot.

video és foto:
https://1drv.ms/f/s!AizHOROLDTfRhp4A4I_RTMMioeAVVw?e=0ae6Wl

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Káldy Gyula u. 3

Hozzászólások

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Rózsa utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú - Révay u. 10.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Révay utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Méretes pukli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére