Megoldásra vár

Megrongálódott közlekedési tábla

Anonim Járókelő

Megrongálódott a vasúti kereszteződés közlekedési tábla.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gránátos u. 6

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 145225 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogást a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Dr. Bede Péter József megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A "20/1984. (XII. 21.) KM rendelet az utak forgalomszabályozásáról és a közúti jelzések elhelyezéséről" 2. § (3) bekezdés alapján a vasúti pályahálóza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére