Megoldásra vár

Balesetveszélyes járdaszegély

Anonim Járókelő

A Zuhatag sor 1 sz előtt mind gyalogosokra, mind parkoló autókra veszélyes járdaszegély van.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Zuhatag sor 1

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A hibát felvettük a javítási listára.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett útszegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Ötvös János utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kis Rókus utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járhatatlan járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Tövis utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére