Válaszra vár

Körbe kéne keríteni a Kolozsvár iskola parki részét

Körbe kéne keríteni a Kolozsvár iskola parki részét nehogy a gyerekek kiszaladnak egy autó elé es bajuk esik.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Rákospalota

Hozzászólások

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Sipos Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gaz és szemét az autópálya mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Aporháza utca (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ferde fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Klebelsberg Kunó utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére